ZAWODY PŁYWACKIE – WYNIKI

1 XII 2017r  na pływalni Uniwersytetu Ekonomicznego odbyła się kolejna edycja zawodów pływackich pod patronatem Prof.Jerzego Walochy.

Jak co roku w zawodach konkurowali studenci Collegium Medicum w różnych kategoriach.
W kategorii  Amator na dystansie 50m  stylem dowolnym  kobiet miejsce I zdobyła Gałat Martyna  I Rat.Med
II miejsce  -Fugiel Weronika  II Rat.Med.
III miejsce  -Sidor Natalia    I Rat. Med.
 Wśród zawodników konkurowali studenci Szkoły Medycznej Obcokrajowców oraz uczestnicy sekcji pływackiej. Na dystansie 50m stylem dowolnym miejsca kolejno zdobyły:
I -Anna Kopeć (V Ldent.)- 29,87s
II -Irena Suchaniak ( VF)- 30,75s
III – Anna Grondahl   -32,47s
Gościem Specjalnym zawodów była Magdalena Drab ,która w kategorii Absolwent zdobyła I miejsce z czasem 29,50s
Na dystansie 50m stylem klasycznym:
I  -Natalia Kasza ( I L ) -38,84s
II -Maria Vintersto Jonsjord  -40,37s
III – Michalina Śpiewak ( I L ) -44,71s
W kategorii  Absolwent  50m stylem klasycznym zwyciężyła Magdalena Drab-38,52
 
Dystans 50m stylem grzbietowym pokonały kolejno:
I – Karolina Szkudlarek(  II Piel )- 35,61
II -Anna Grondahl  -36,25
III -Irena Suchaniak -37,94
 
50m stylem motylkowym : 
I -Anna Kopeć- 34,41
II – Maria Vintersto Jonsjord -37,10
III -Sandra Milena Gjermundsen -37,16
 
Sztafety 4x50m st.dowolnym:
 
I -Suchaniak I. ,Woźniak M.,Drab M.,Domin B.
II -Szkudlarek K.,Wieczorek A.,Bednarek M.,Szemik A.
III – Grondahl A. Jonsjord M.,Gjermundsen S., Lazarovich D.
 
50 m styl dowolny mężczyzn
1. Kołkiewicz Mateusz I NOZ – 26,58
2. Domin Bartosz V L           – 27,38
3. Wożniak Piotr III RM       –  27,60 
 
KATEGORIA: RAT/FIZJO.
1. Boszcz  Alexander III RM    – 34,61
2. Turosz  Bartłomiej II FIZJO- 35,28
3. Bilczewski Nkodem II FIZJO- 37,18
 
KATEGORIA: AB/PR
1. Wożniak Mirosław   – 28,99
2. Kwiatkowski Jacek  – 33,19
3. Kratochwil Marian   -38,02
 
50 m styl klasyczny mężczyzn
1. Shynkarenko Myroslav II L – 35,52
2. Winiarski Wojciech  I L      –  35,87
3. Domin Bartosz V L            –  36,72
 
KATEGORIA: AB/PR
1. Ciuk  Szymon        – 43,56
2. Kwiatkowski Jacek-  47,13
3. Kratochwil Marian –  48,41
 
50 m stylem grzbietowym mężczyzn
1. Szemik Adam  II FIZJO – 37,37
2. Habryka Michał VI L     – 38,74
3. Roczniak Jan I L          – 42,38
 
KATEGORIA AB/PR
1. Wożniak Mirosław       – 36,36
2. Ciuk  Szymon            – 46,60
3. Kwiatkowski Jacek     – 46,80
 
50 m stylem motylkowym mężczyzn
1. Kołkiewicz Mateusz I NOZ   – 29,88
2. Wożniak Piotr    III RM       – 30,34
3. Lazarovich David I SMO     – 32,97

Powrót