Studenci Klubu Uczelnianego AZS UJ CM mają możliwość reprezentowania naszej Uczelni w:
1. Akademickich Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych, organizowanych w 2-letniej edycji
2. Akademickich Mistrzostwach Małopolski
3. Akademickich Mistrzostwach Polski
Osiągnięcia medalowe w tych imprezach promowane są dodatkowymi punktami do stypendium Rektora.
Szczegółowe informacje na temat punktacji można uzyskać w regulaminie stypendiów na stronie UJ CM.
siatkówka kobiet
wtorek 19.00 – 20.30 ul. Badurskiego 19 sektor A, B
czwartek 19.00 – 20.30 jw. sektor A, B
kontakt: mgr Przemysław Bartyzel przemyslaw.bartyzel@uj.edu.pl
siatkówka mężczyzn
wtorek 20.30 – 22.00 ul. Badurskiego 19 sektor A, B
czwartek 20.30 – 22.00 jw. sektor A, B
kontakt: mgr Maciej Dietl maciej.dietl@uj.edu.pl
koszykówka kobiet
poniedziałek 18.30 – 20.00 ul. Badurskiego 19 sektor A, B
środa 18.00 – 19.30 jw. sektor A, B
kontakt: dr Iwona Janas iwona.janas@uj.edu.pl
koszykówka mężczyzn
poniedziałek 20.00 – 21.30 ul. Badurskiego 19 sektor A, B
środa 19.30 – 21.00 jw. sektor A, B
kontakt: mgr Przemysław Ostrowski przemyslaw.ostrowski@uj.edu.pl
lekkoatletyka
poniedziałek 20.00 – 21.30 hala AWF ul. Śniadeckich 12
wtorek 19.00 – 20.30 ul. Komandosów 29
kontakt: mgr Zbigniew Janik zbigniew.janik@uj.edu.pl
mgr Urszula Jabłońska urszulka.jablonska@uj.edu.pl
mgr Grzegorz Janik g.janik@uj.edu.pl
pływacka
poniedziałek 18.15 – 19.00 pływ. UEK ul. Rakowicka 27
wtorek 18.15 – 19.00 pływ. UEK ul. Rakowicka 27
kontakt: Mężczyźni – mgr Joanna Jasieńska joanna.jasienska@uj.edu.pl
Kobiety – mgr Jolanta Filip jola.filip@uj.edu.pl
piłka nożna
czwartek 21.00 – 22.30 hala UEK ul. Rakowicka 27
kontakt: mgr Piotr Pastuszko piotr.pastuszko@uj.edu.pl
futsal kobiet
poniedziałek 19.00 – 20.30 hala UR al. 29 Listopada 58
kontakt: mgr Piotr Pastuszko piotr.pastuszko@uj.edu.pl
tenis ziemny
wtorek 20.00 – 21.30 Korty ul. Zarzecze 124A
kontakt: mgr Paweł Leja pawel.leja@uj.edu.pl
sekcja narciarska
poniedziałek 18.30 – 20.00 ul. Badurskiego 19 hangar
kontakt: mgr Paweł Leja pawel.leja@uj.edu.pl
sekcja żeglarska i szachowa
kontakt: mgr Grzegorz Ginter tel. 506 114 498 grzegorz.ginter@uj.edu.pl
CHEERLEADERS
środa 21.00 – 22.30 sala aerobiku
kontakt: dr Iwona Janas iwona.janas@uj.edu.pl
trójbój siłowy
poniedziałek 18.30 – 20.00 sala aerobiku
kontakt: mgr Przemysław Ostrowski przemyslaw.ostrowski@uj.edu.pl
tenis stołowy
czwartek 19.30 – 21.00
kontakt: mgr Grzegorz Janik g.janik@uj.edu.pl
Ergometry wioślarskie
ul. Piastowska 26 SWFiS UJ w miesiącach od listopada do marca wtorki 17-19 czwartki 19:15-21:15
kontakt: mgr Mariusz Stańczuk mariusz.stanczuk@uj.edu.pl
Wioślarstwo
ul. Kościuszki 38, przystań wioślarska AZS AWF Kraków, październik i od marca do czerwcu, wtorek, środa, czwartek 6:00-8:00
kontakt: mgr Mariusz Stańczuk mariusz.stanczuk@uj.edu.pl